top of page

Acerca de

Sınıfta Ders

FSM Enerji Yöneticiği ve Uzmanlığı Eğitimi

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Uzmanlığı Eğitimi

Değerli Katılımcı aşağıdaki formu doldurarak ön kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kesin kayıt için eğitim bedelinin  ödenmesine dair dekontu tarafımıza mail atmanızı rica ederiz. bilgi@akademienerji.net.

FSM Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi İşbirliği ile gerçekleştirilecek bu eğitim sonunda tüm dünyada geçerli bir sertifikaya sahip olacaksınız ; 

Fatih Sultan Mehmet-SEM, uluslararası izlenebilirliği olmayan kâğıt ve sahte belgelerin önüne geçmeyi hedefleyen standardla, uluslararası izlenebilirliğe sahip eğitim sertifikası ve Elektronik Sertifika vermektedir.

 

Uluslarası Geçerli ve Tanınan Sertifika 

Eğitim programlarımızın sonunda, resmi eğitim belgelerimiz ile birlikte vereceğimiz CARDCERT> EUROPASSCARD Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı  (Cardcert İnternational Certificate Diploma Accreditation Card) ile katılımcılarımız, tarafımızdan edindikleri tüm eğitim belgelerini (sertifika, eğitim belgesi, başarı belgesi, vb..  özgeçmiş cv, dil pasaportu, eğitim ve mesleki eğitim otoritelerince düzenlenen europass hareketlilik, diploma eki, sertifika eki vb.)

 

TEK KARTLA TÜM DÜNYADA ULUSLARARASI SORGULAMA/İZLENEBİLİRLİĞİNİ ’’ÇEVRİMİÇİ (ON-LİNE)’’ SAĞLAYARAK, Cardcert Akreditasyon Uluslararası Belgelendirme Kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı olarak yanlarında taşıyıp, kullanabileceklerdir.

 Sertifikalarınız E-Devlette.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde düzenlenen tüm eğitimlerin sertifikaları artık E-Devlet'te. Alacağınız sertifikaları E-Devlet panelinden sorgulayabilir ve QR kodlu belge oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız bu sertifikalara zaman aşımı olmadan erişebilirsiniz.

Eğitim Duyurusu için Tıklayınız.

Eğitim Kayıt Formu 

Eğitimize  kayıt yaptırdığınız için teşekkürler. Görüşmek üzere!

İletişim ve Sorularınız için 

Eğitim ve Danışmanlık Programları ile ilgili sorularınız için aşağıdaki formu lütfen doldurunuz.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
Thanks for submitting!
bottom of page